Je to pro mě?

Určitě je! Pokud tedy nehledáte plážový resort s tobogány a full servisem.

Monopoli, znovu se zamilujte

Znovu se zamilujte

Skvělá destinace pro líbánky, výročí či prostě chvíle ve dvou. Romantika na každém kroku.

Rodinná dovolená

Pokud tedy nepotřebujete resort s all inclusive a animačními programy – ten byste tady hledali marně 🙂 Ale písečné pláže, pozvolný vstup do moře, dětská hřiště, nafukovací hrady, kolotoč a blízká zoo resort hravě nahradí!

Vezměte babičku na výlet

Nebo dědečka, maminku, tatínka, strejdu či tetu. Jen za 1:35 letu jste u moře – tuto cestu zvládne hravě kdokoliv! A navíc – do Monopoli má smysl letět i na prodloužený víkend.

JSTE PARTA LIDÍ A PŘEMÝŠLÍTE, KAM VYRAZIT?

Ať už plánujete firemní akci, rozlučku se svobodou nebo třeba jen skupinový výlet, Monopoli vám nabídne vše, po čem toužíte. Slunce, pláže, skvělý jídlo a víno. Hodně vína. Dobrého vína!

Rádi sportujete?

Ať už dáváte přednost cyklistice, plavání, windsurfingu či kiteboardingu, každý si přijde v Monopoli na své. Centrum vodních sportů je od města jen 20 minut na kole nebo 10 minut autem!

Stačí vám k práci jen notebook a internet?

Zkuste práci na dálku z Monopoli! Narozdíl od Bali vám práci nebude komplikovat žádný časový posun. A kdyby byla vaše přítomnost v ČR náhle nutná, sbalíte se, sednete do letadla a do dvou hodin jste zpátky v kanceláři.

Jste sami a přemýšlíte, co dál se životem?

Sbalte se a vyražte si vyčistit hlavu a utřídit myšlenky. Garantuji vám, že v Monopoli najdete, kromě krásných zákoutí, i sami sebe. Osobně vyzkoušeno!